השתתפנו בסדנאות לניהול זמן וניהול עצמי שהועברו על ידי אורן בצורה נעימה, מתובלת בהומור עם תירגול ומשימות בית .
הסדנאות עזרו לנו להבדיל בין" דחוף" לבין "חשוב" וליצור סדרי עדיפויות נכונים לביצוע משימות.
להמלצה המלאה »
עליזה גולדברג, אלפא לוואל ישראל

צור עימנו קשר

שם מלא
טלפון
אימייל
הוסף תוכן להודעה +

הירשם לקבלת
המדריך לניהול אפקטיבי

שם
אימייל
אנא מלא כתובת אימייל

רתום את עובדיך

גם אם אתה המנהל המוצלח ביותר, הצלחתך תהיה חלקית ורחוקה מלממש את הפוטנציאל הגלום בה ללא האכפתיות, המחויבות ותחושת השייכות של עובדיך.
המשוואה פשוטה - עובדים הנרתמים לטובת הצוות, למשימות השונות ולמטרות המחלקה מרגישים שייכים יותר, ונוטלים חלק משמעותי בהצלחת הארגון ובהצלחה של המנהלים שלהם.
הרי לך חמישה טיפים שיסייעו לך לרתום את עובדיך למשימות:

1. היה צנוע- חלוק את הצלחותיך וכישלונותיך עם עובדיך. התעניין בעובדיך כבני אדם, והוכח להם שעבודתם תורמת לשליחות הארגונית.
2. היה אמפטי וקשוב- אנשים שמים לב לשפת גוף. היה קשוב לעובדיך במאת האחוזים, במוחך ובגופך. וודא שעובדיך מרגישים את העובדה שאתה קשוב אליהם.
3. התייעץ עם עובדיך- תפקידך הוא לתמרץ מציאת פתרונות ולא לפתור את כל הבעיות. לפעמים כדאי להודות שאין לך את התשובה המתאימה ביותר לבעיה מסוימת ולהזמין את עובדיך להציע פתרונות. זכור - אף מנהל לא חכם כמו כל הצוות ביחד.
4. ספק לעובדיך הערכה – ספק לעובדיך הכרה והוקרה על עבודתם באופן קבוע. עשרות מחקרים מוכיחים שוב ושוב כי הדבר החשוב ביותר לעובדים הוא הערכה על עבודתם, בעוד הסיבה העיקרית שהם בוחרים לעזוב את מקום העבודה היא יחס לא מספק מהממונה הישיר שלהם.
5. הווה דוגמה אישית – מוטיבציה ומחויבות מדבקים. הנעת עובדים מתחילה בהנעה עצמית. ההתלהבות והאנרגיה שלך כמנהל מחוללת את תחושת ההתלהבות וההנעה של העובד. ובמילותיו של גנדי "היה אתה השינוי שאתה רוצה ליצור בעולם".