אורן מצליח לייצר במפגשי אימון על הבמה חוויה של הנאה ולמידה על ידי שילוב כלים יצירתיים מעולם הדרמה, המאפשרים עבודת עומק והתבוננות פנימית משמעותית בסוגיות כגון פרדיגמות, שינוי, משוב ומנהיגות אישית.
אורן מפגין במהלך העברת הסדנאות יכולת מנהיגות, יכולת הובלה של קבוצה וכריזמה. ובמקביל הקשבה ואמפטיה לכל אחד מהמשתתפים בקבוצה.
להמלצה המלאה »
שרון רנדליך, מנכ"ל גומא

צור עימנו קשר

שם מלא
טלפון
אימייל
הוסף תוכן להודעה +

הירשם לקבלת
המדריך לניהול אפקטיבי

שם
אימייל
אנא מלא כתובת אימייל

סדנת מנהלים בתנועה

מהו ניהול אפקטיבי במציאות מורכבת? כיצד יכולים מנהלים לנווט את עצמם ואת הצוות לתוצאות מיטביות בעולם הנמצא בתנועה מתמדת? כיצד מפתחים יצירתיות בשדה הארגוני? שאלות אלו, ודומות להן, מעסיקות מנהלים רבים.
במציאות שכזו, הכלים הקונבנציונליים אינם מספיקים עוד. כדי ללמוד על אתגרי עולם הניהול המודרני דרושה גישה רעננה, יצירתית, פרקטית ודינאמית. שיטה המתאימה לעולם התזזיתי בו אנו חיים.

סדנת מנהלים בתנועה מציע לכם מרחב לחקר סוגיות מרכזיות מעולם הניהול בעזרת התנסויות יצירתיות מעולם התנועה והתיאטרון ולפתח גמישות הניהולית במציאות משתנה.

במהלך הסדנא תוכלו להתנסות במגוון התנסויות יצירתיות וחוויתיות, המושאלות מעולם התנועה ומעולם התיאטרון.
התנסות בשפת התנועה תאפשר לכם להתבונן על תפקיד המנהל מנקודת מבט רעננה וחדשנית. בעזרת חקר התחושות, המחשבות וההתנהגויות המלוות את התנועה תוכלו לגלות את כוחה של ההקשבה לגוף ואת מיקומו של האחר ביצירת מחול הניהול.
השימוש במגוון כלים מעולם התיאטרון מאפשר התנסות יחודיות ושונה לבחינת מצבי ניהול שונים, לשיקוף התפקידים השונים שמנהלים מגלמים ולניתוח דילמות מהשדה הארגוני.

הסדנה תאפשר לכם לחקור סוגיות ניהוליות כגון:

  • השפעה, מנהיגות והובלה,
  • התמודדות עם שינוי לצד חופש בחירה
  • דימוי עצמי וזיהוי סגנון ניהולי
  • גמישות ניהולית במציאות מורכבת
  • הקשבה לעצמי ולאחר
  • לאורך כל המפגש נתבונן על ההקבלה בין התנסויות אלו לבין העולם הארגוני ונשאל כיצד אנו יכולים ליישם תובנות, תחושות והתנהגויות אלו בתוך עולם הניהול בארגונים.
    אל דאגה, אתם לא צריכים להיות שחקנים או רקדנים, ולא נדרש כל ניסיון קודם במשחק או בתנועה.

    אתם מוזמנים להתנסות בתהליך פיתוח מנהלים מזוית אחרת, לחדד את החושים, לעלות על הבמה ולגלות מחדש את המנהל מאחורי השחקן.