השתתפנו בסדנאות לניהול זמן וניהול עצמי שהועברו על ידי אורן בצורה נעימה, מתובלת בהומור עם תירגול ומשימות בית .
הסדנאות עזרו לנו להבדיל בין" דחוף" לבין "חשוב" וליצור סדרי עדיפויות נכונים לביצוע משימות.
להמלצה המלאה »
עליזה גולדברג, אלפא לוואל ישראל

צור עימנו קשר

שם מלא
טלפון
אימייל
הוסף תוכן להודעה +

הירשם לקבלת
המדריך לניהול אפקטיבי

שם
אימייל
אנא מלא כתובת אימייל

כוחו של הרגל

המציאות של חיינו המודרניים מחייבת אותנו לפעול בו זמנית בערוצים שונים ולהספיק יותר ובפחות זמן. אחת הדרכים שעשויות לעזור לך בהתמודדות עם העומס הבלתי נגמר של הציפיות, העבודה והמשימות הן בעזרת גיבוש הרגלים נכונים.

הרגלים הם התנהגויות ספציפיות וקבועות הנעשות בזמנים קבועים אשר הופכות עם הזמן לאוטומטיות ולאורך זמן מצריכות הרבה פחות משמעת וכוח רצון.

לדוגמא, קבע לבצע פעילות גופנית מיד עם קומך בבוקר, ממש כשם שאת מצחצח שיניים, על מנת לוודא שנושא זה אינו חומק מסדר היום השבועי שלך. הקפד על הקדשת השעה הראשונה בבוקר לקריאת חומרים אשר ירחיבו את בסיס הידע המקצועי שלך, וזאת על מנת לוודא שתמיד תהיה מעודכן בהלכי הרוח המקצועיים הרלוונטיים לעיסוקך. הקפד על איסוף ילדך מהגן לפחות פעם בשבוע על מנת שהם יראו אותך עומד בפתח שער הגן.

רוב הסיכויים שבתחילת הדרך יצוצו דברים "דחופים" יותר מאשר אותו אימון גופני שתכננת. כאן נכנסת למשוואה המשמעת העצמית ויכולת ההתמדה שלך.
הבשורה הטובה היא שעם הזמן וככל שתתמיד, תגלה שפתאום יש הרבה פחות הפתעות שמאיימות על אותו הרגל וכי אתה משקיע פחות ופחות אנרגיות וכוח רצון בהקפדה על ביצוע ההרגל והוא כבר נעשה חלק מהטבע שלך. שלב זה הוא בדיוק הזמן לאמץ לחיקך הרגל חדש.