בתום שלוש שנים של עבודות משותפות ...למדנו ממך המון. הרמה המקצועית בארגון עלתה בכמה מונים ואיכות השירות השתפרה לאין ערוך.
להמלצה המלאה »
שמואל מרגליות, יו”ר ארגון מסילה

צור עימנו קשר

שם מלא
טלפון
אימייל
הוסף תוכן להודעה +

הירשם לקבלת
המדריך לניהול אפקטיבי

שם
אימייל
אנא מלא כתובת אימייל

יעוץ ופיתוח מנהלים

פיתוח מנהלים הוא תהליך למידה המעצים ומשפר את הביצועים וההישגים של המנהלים, של עובדיהם ושל כלל הארגון. זאת, תוך התייחסות למציאות המורכבת ולסביבת העבודה הדינאמית בה פועלים במנהלים.

 

פיתוח מנהלים הוא תהליך מובנה שמטרתו לפתח את:

 1. הידע, המיומנויות והיכולות הניהוליות
 2. תחושת המסוגלות והמוטבציה לנהל ולהנהיג
 3. דרכי הפעולה הניהוליות והתוצאות העסקיות
פיתוח מנהלים עוסק על-פי רוב בשלושה עולמות תוכן מרכזיים
ניהול עצמי: כישורים אישיים ו מיומנויות ניהול להצלחה בתפקידי ניהול כגון: תפיסת תפקיד, סגנון ניהולי, אפקטיביות אישית.
ניהול המשימה: עקרונות בניהול משימה, ניהול לפי יעדים, הגדרת מטרות ובניית תוכניות פעולה
ניהול האנשים: הנעה והובלת אנשים לביצועים משופרים, ניהול וגיבוש צוותי עבודה
מניסיוננו, תהליכי פיתוח מנהלים, מייצרת אפקט ארגוני המגביר מוטיבציה ומייצר מחויבות ארגונית חזקה הם בקרב המנהלים והן בסביבתם.
תהליך פיתוח מנהלים משלב בין סנדאות ניהול , בהן ניתנות למנהלים ארגז כלים של מיומנויות ניהול ובין אימון מנהלים בפורמט אחד על אחד המסייע ביישום מהיר יותר של הכלים בסביבה הטבעית ובהתמודדות אפקטיבית עם דילמות ניהוליות העולות מהשטח.
 • לפרטים נוספים על תהליך פיתוח מנהלים בהתאמה אישית צור קשר
 • לסדנאות מיומנויות ניהול או לסדנאות נוספות נא היכנס רשימת הסדנאות שלנו
 • לקביעת פגישה אימון מנהלים ראשונה לשיפור מיומנויות הניהול שלך ולהשגת תוצאות  צור קשר עוד היום

תהליך פיתוח מנהלים, מתבסס על מספר הנחות יסוד מרכזיות::

 1. למידה ושיפור מתמיד - משמעותו של דבר, שלמידה ניהולית היא תהליך מתמשך של למידה מהצלחות, הפקת לקחים, חקר דילמות והתפתחות מתמדת, ללא קו סיום מוחלט.
 2. למידת עמיתים – בלמידה ניהולית יש מקום לחכמת הרבים וללמידה של קבוצות מנהלים אחד מהשני בעזרת העלאת דילמות, שיתוף מהניסיון ועזרה הדדית
 3. למידה התנסותית רפלקטיבית - ניהול בסביבה גלובאלית ודינאמית מחייב יוזמה ואחריות. לפיכך, גם תהליכי למידת מנהלים כרוכים באקטיביות ופעילת לצד ניתוח והתבוננות. למידה התנסותית רפלקטיבית נותנת מקום רב לעשייה ותרגול במהלך הסדנא ובין המפגשים, תוך חקירת והתבוננות על התהליכים העוברים על המנהל במהלך הלמידה.
 4. למידה רגשית - רגשות הן חלק אינטגרלי מעולם הניהול ולכן גם חלק תהליך ההכשרה הניהולית. מנהלים נדרשים להשפעה על הרגשות והעמדות של עמיתים וכפיפים וזאת ניתן לעשות רק בעזרת יצירת תהודה ברגשותיהם של אחרים.
 5. מעורבות הארגון – הצלחת תהליכי פיתוח מנהלים מושתתת על מעורבות פעילה של המנהלים הישירים כחלק אינטגרלי מהתהליך ההכשרה. כדי לאפשר למנהלים להתפתח על הנהלת הארגון לאפשר לגמישות מחשבתית, פתיחות להתהוות דפוסים חדשים ודרכי