השתתפנו בסדנאות לניהול זמן וניהול עצמי שהועברו על ידי אורן בצורה נעימה, מתובלת בהומור עם תירגול ומשימות בית .
הסדנאות עזרו לנו להבדיל בין" דחוף" לבין "חשוב" וליצור סדרי עדיפויות נכונים לביצוע משימות.
להמלצה המלאה »
עליזה גולדברג, אלפא לוואל ישראל

צור עימנו קשר

שם מלא
טלפון
אימייל
הוסף תוכן להודעה +

הירשם לקבלת
המדריך לניהול אפקטיבי

שם
אימייל
אנא מלא כתובת אימייל

הגיע הזמן שתלך כבר הביתה

השבוע פורסם בעיתון דה מרקר כי ישראל נמצאת בתחתית מדד האיזון בין בית לעבודה בקרב מדינות ה- OECD. לפי הדו"ח 22.7% מהישראלים עובדים יותר מ-50 שעות שבועיות. רגע ולפני ששוב אתה אוכל ארוחת ערב ליד המחשב במשרד, כדאי שתקרא את העקרונות הבאים:

1. הכר את סדר הקדימויות שלך- כשאתה מתלבט האם להישאר ולסיים את המשימה או להניח לה עד ליום למחרת, היזכר בסדר הקדימויות שלך. אם המשימה נמצאת בהלימה עם מטרותיך האישיות והמקצועיות, יתכן ששווה להישאר שעות נוספות, אם לא - לך הביתה!
2. דברו על זה בעבודה- הגיע הזמן לשנות את הנורמה לפיה עובד טוב הוא זה שסוגר את האור באמצע הלילה במשרד. הבהירו שהינכם מוכנים להישאר לעבוד עד מאוחר בתנאי שיש הצדקה לגיטימית, לדוגמה דד-ליין של לקוח חשוב. אך הדגישו שמצב כזה הוא היוצא דופן ולא להפך.
3. תאמו ציפיות בבית- דסקסו על נושא שעות העבודה שלכם עם אלה הקרובים אליכם ביותר. ראו מה הציפיות מכם בבית וודאו שציפיותיכם בקו אחיד עם האנשים החשובים לכם.
4. התחילו ביום אחד בשבוע – קבעו לעצמכם יום אחד בשבוע שבו אתם יוצאים ב-16:00. כן כן, ב-16:00. עם מי הפגישה החשובה? עם עצמכם, עם המשפחה והילדים, עם חברים או עם הטבע.