האימון היה בשבילי זמן אמיתי להתבונן לתוכי ולהקשיב לעצמי. באימון למדתי לא לוותר על עצמי, לעשות מתוך בחירה ולא מתוך חובה, ובעיקר להיות שלמה עם עצמי.
מכל מפגש יצאתי עם הרבה מחשבות וכל שבוע חל בי שינוי חדש, למדתי על עצמי כמה אני חזקה, בעלת מוטיבציה, פורצת דרך והרבה מזה בזכותך."
להמלצה המלאה »
נ. יועצת חינוכית ואם לחמישה

צור עימנו קשר

שם מלא
טלפון
אימייל
הוסף תוכן להודעה +

הירשם לקבלת
המדריך לניהול אפקטיבי

שם
אימייל
אנא מלא כתובת אימייל

אימון - Coaching

אימון - coaching - הוא שותפות רבת עוצמה בין מאמן למתאמן המסייעת לבעלי עסקים ולאנשים פרטיים להשיג תוצאות יוצאות דופן בחייהם במסלולי הקריירה שלהם, בעסקיהם והארגונים בהם הם פועלים.

אימון הוא תהליך פרקטי, מלמד, קצר וממוקד ששם אל מול עיניו תוצאות בשטח.
תהליך האימון מתמקד בחלומות, ברצונות ובערכים שלך, המתאמן, לצד חקירה של התחושות, הפחדים והמכשולים שניצבים בדרכך להצלחה.

אימון מתבצע באמצעות סדרה של מפגשים אישיים של כשעה בתדירות של כאחת לשבוע. בין המפגשים תידרש כמתאמן לעשייה, לאימון שרירים, לחשיבה בהתאם ליעדים שהציב באימון.

ניתן לשלב עבודה עם מאמן אישי כחלק מתהליכים משלימים כגון: פיתוח ארגוני, פתיחת עסק חדש, אימון מכירות, אימון לניהול זמן, אימון כושר אישי, חיפוש עבודה וכד'.

  אימון מנהלים    למידע נוסף על אימון מנהלים
אימון עסקי למידע נוסף על אימון עסקי
  אימון אישי    למידע נוסף על אימון אישי


עקרונות פעולה מרכזיים בתהליכי אימון

עקרון החירות – לכל אחד מאיתנו יש את החירות לבחור מי נהיה וכיצד נפעל. גם אם לעיתים אנו מוגבלים בהשפעה על נסיבות חיינו הארגוניים והאישיים, אנו תמיד בעלי החירות המוחלטת לבחור אפיקים חדשים, לשנות כיוון ולברוא את עצמנו מחדש.

עקרון הפעולה – השינוי וההתפתחות בחיים נעשים מתוך שינוי הרגלים ופיתוח שרירים מנוונים. תובנות אינן מספיקות כדי לחולל שינוי, אנו זקוקים לעשייה של ממש בעולם כדי לצמוח

עקרון התוצאה
– אחד המכשולים בהגשמת חלומות היא שאנו ממקמים את העבר והווה שלנו בעתיד שלנו ובכך משחזרים את מציאות חיינו. העבודה עם מאמן אישי היא הפוכה - אנו מתחילים ביצירת תמונת עתיד בעלת משמעות ומפלסים את הדרך אליה.

הגשמת מטרותיך אפשרית ופשוטה הרבה יותר ממה שנראה לך.
עשה את הצעד הראשון צור קשר כבר עכשיו לקביעת פגישת אימון ראשונה