השתתפנו בסדנאות לניהול זמן וניהול עצמי שהועברו על ידי אורן בצורה נעימה, מתובלת בהומור עם תירגול ומשימות בית .
הסדנאות עזרו לנו להבדיל בין" דחוף" לבין "חשוב" וליצור סדרי עדיפויות נכונים לביצוע משימות.
להמלצה המלאה »
עליזה גולדברג, אלפא לוואל ישראל

צור עימנו קשר

שם מלא
טלפון
אימייל
הוסף תוכן להודעה +

הירשם לקבלת
המדריך לניהול אפקטיבי

שם
אימייל
אנא מלא כתובת אימייל

איך עוצרים את מבול האימיילים

האם ייתכן שבתיבת הדואר הנכנס שלך ממתינים עשרות מיילים לקריאה, כאשר בכל יום מתווספים עשרות מיילים נוספים? ברוך הבא למועדון. בעידן המודרני, שבו מרבית התקשורת מתרחשת באינטרנט, למי יש זמן לטפל בכל המיילים שמגיעים אליו? אין זמן, אך חייבים לטפל.
אז כיצד הופכים את המבול לטפטוף נסבל יותר? מספר צעדים מועילים יאפשרו לך לשלוט בתעבורת המיילים הבלתי פוסקת:

1. עצור את הזרימה במקור. הסר עצמך מרשימות תפוצה מיותרות, פרסומות לקניית דברים שאינך באמת צריך או הזמנות לאירועים שאינם נוגעים אליך. הסר צפצופים על כניסת מייל והתראות פייסבוק למיניהן. אפילו בקש מחבריך לעבודה שלא יכתבו אותך לכל דבר שלא באמת נוגע אליך.
2. שמור על תיבת הדואר הנכנס ריקה ככל האפשר. דבר זה יפחית את תחושת העומס והגודש בעיינים בכל פעם שתיכנס לבדוק אימיילים. צור תיקייה של "מיילים שדורשים טיפול" והקפד לתהלך כל מייל שנכנס לפי כלל DDFF: טפל בו מידית (Do), העבר לקולגה להמשך טיפול (Forward), העבר לתיבת המיילים שדורשים טיפול או לתיקייה לאכסון (File) או מחק אותו במקום (Delete). הקפד "לגעת" בכל המיילים מתוך הבנה שלגעת אינו בהכרח אומר עשייה.
3. למד להתנתק. הקפד על הפסקות דיגיטליות מדי פעם. עבוד Offline והתרכז במטלה שלפניך. כאשר אתה בחופשה שחיכית לה זמן כה רב, הקפד להתנתק מהצורך לבדוק מה חדש במייל. ממש כשם שלא עמדת בעבר כל היום ליד תא הדואר בציפייה דרוכה לדוור, כך אין סיבה ללחוץ על כפתור send/receive במהלך פגישה עם לקוח, בישיבה או באמצע נהיגה.