ברצוני להודות לך מקרב לב על הנחיית סדנאות הניהול שקיימת בסניף ביטוח לאומי ירושלים.
הסדנאות היו מקצועיות ביותר והועברו באופן מעניין ומאתגר. כל המשתתפים ללא יוצא מן הכלל שבחו את אופן העברת הסדנא והמקצועיות הרבה שגילת.
להמלצה המלאה »
ישראל בוכריץ, מנהל סניף י-ם

צור עימנו קשר

שם מלא
טלפון
אימייל
הוסף תוכן להודעה +

הירשם לקבלת
המדריך לניהול אפקטיבי

שם
אימייל
אנא מלא כתובת אימייל

אודות אורן אפל

אורן אפלמזה עשר שנים אני עוסק בליווי אנשים, מנהלים וארגונים להצלחה אישית ועסקית במסגרת יעוץ ארגוני, באמצעות אימון מנהלים ובהנחיית קבוצות לשיפור מיומנויות ניהול .

אני בעל תואר ראשון (BA) בפסיכולוגיה ותואר שני במנהל עסקים (MBA) בהתמחות בהתנהגות ארגונית, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

בתום לימודי האקדמיים התמחיתי בלימודי הנחיית קבוצות באוניברסיטת תל-אביב, ובלימודי הכשרת מאמנים
(Coaching) בסמינר הקיבוצים.

את חיבתי לתיאטרון בחרתי לפתח על-ידי השתתפות במספר סדנאות משחק בבית הספר על שם ניסן נתיב ובזמני הפנוי אני שותף בקבוצת שחקנים חובבים בתל אביב. ההופעה על הבמה ומיומנויות המשחק שפיתחתי משמשות אותי ככלי עבודה במגוון סדנאות לארגונים ובאימוני מנהלים. התיאטרון ככלי עבודה, מאפשר התנסות יצירתית, הממחישה את ההתנהלות שלנו בעולם ומעלה למודעות דפוסי פעולה מקדמים ומעכבים.

אני אוהב לטייל בטבע, מתרגל יוגה ותלמיד נצחי במגוון מסגרות למידה.

את דרכי המקצועית התחלתי כשכיר בחברה גדולה לייעוץ ארגוני, העוסקת בפיתוח מיומנויות ניהול. בשנת 2004 פניתי לעצמאות והקמתי משרד לייעוץ ארגוני משלי. ההתחלה היתה מאתגרת, אולם, בזכות ההתמדה והאמונה בתרומה שלי, אני עושה היום את מה שאני אוהב ואוהב את מה שאני עושה.

לימודי הפסיכולוגיה היו התחלה טובה להיכרות שלי עם עולם ההתפתחות והיעוץ, אולם הרגשתי שמשהו בהם היה חסר לי. מרבית התפיסות הפסיכולוגיות הקלאסיות מדגישות ריפוי והקלה של כאב, אי נחת, קושי או בלבול בעוד אני חיפשתי תפיסות הנותנות מקום לחוזקות, לעוצמות ולתשוקות של האדם. אני מאמין כי התקופה המבולבלת ומלאת אפשרויות הבחירה בה אנו חיים, מזמינה צמיחה מתוך הייחוד הטמון בכל אחד מאיתנו. לכן אני רואה בתפקידי לעזור לאנשים לזהות ולעצב את חייהם האישיים והמקצועיים מתוך רצונותיהם ותשוקותיהם ובשימוש בעוצמות הייחודיות שלהם לגשמה עצמית.

כחלק מתהליך ההכשרה שלי עברתי בעצמי מספר אימונים והכשרות מקצועיות כדי להיטיב לעצב את דרכי המקצועית וכדי לחוות בצורה בלתי אמצעית את תהליך האימון והייעוץ מעיניו של מתאמן או הנועץ. בהתנסויות אלו נוכחתי בכוחו של האימון לזקק רצונות, להציב מטרות ולהשיג יעדים. כאשר אני מפתח ומנחה סדנאות לפיתוח מנהלים בארגונים שונים אני ממשיך ללמוד הרבה על עולם הניהול בפועל, ובעיקר אני מזהה כי אין נוסחה אחת לניהול מוצלח. עם זאת, אני מאמין כי המנהלים האפקטיביים הם אלה היודעים את מטרותיהם, מזהים את חוזקותיהם ומביאים אותן לידי ביטוי בדרך להשגת המטרות.

אני מאוד אוהב את עבודתי. זה מרגש ומשמח אותי ללוות אנשים, מנהלים וארגונים לעבר השגת מטרותיהם. בין אם זו קריירה חדשה, ניסוח מטרות למחלקה בארגון, או כניסה לתפקיד ניהולי חדש, זוהי זכות גדולה ללוות אנשים בצמיחה שלהם לעבר ההצלחה ולהיות שותף בשיפור התוצאות העסקיות של ארגונים.

לעולם הייעוץ והאימון אני מביא איתי את הרצון הכן שלי לסייע לאנשים, ניסיון רב, יכולות מקצועיות ובעיקר את האמונה שלכל אחד מאיתנו יש חופש לברוא את עצמו ואת חייו לפי רצונו ומשאלותיו, בכל רגע, בכל שעה, ללא קשר לעבר ממנו צמח או למצבו בהווה.

  • לפרטים נוספים צור קשר עם אורן אפל עוד היום